BORAN EMLAK

KURUMSAL

Hakkımızda

Boran Emlak 1990 yılında önce insan felsefesiyle girdiği emlak sektöründe, kalitenin ve en iyinin tanımı olmuştur.

Değişen müşteri gereksinimlerine göre, geleceği doğru okuyan ve hızla çözüm üreten dinamik yapısıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

Sektöründe örnek, problem çözümlerinde etkin ve kullanıcı odaklı olarak karşımıza çıkan Boran Emlak çağın gerektirdiği yönde devinim içindedir.

Geniş hizmet alanıyla insan hayatının her anında var olmayı başaran boran emlak, bu görevi üstlenirken kişisel isteklere profesyonel yapısıyla çözümler üretmektedir.

Yeni teknoloji ve yaratıcı fikirleri destekleyen yeni yönetim anlayışıyla, sürekli öğrenen ve gelişen ekip arkadaşlarıyla müşterilerine ve topluma katkı sağlamak için çalışmaktadır.

Hayatı detaylandırma fikri üzerine çalışırken, en iyiye ulaşmak için gerekli donanıma, teknik bilgiye ve insan kaynağına sahip olduğunun bilinciyle beklentilerden bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

Fark yaratmak ve ilerlemek için alışkanlarını sorgulamakta ve eleştirileri açık yüreklilikle karşılamaktadır.

İçinde bulunduğu toplumun değerlerine sahip çıkarak ve kültürel gelişimi destekleyerek topluma örnek olmayı hedeflemektedir.

Vizyonunu belirlerken odağına insan ve onun ayrılmaz parçası doğayı alan boran emlak, gerek mimari, gerekse yatırım değeri yüksek projeleri topluma kazandırmayı amaçlamaktadır.