12.03.2021

İŞ'TE YENİ MANZARANIZ! ZONE GAZİEMİR

İş'te yeni manzaranız! Sloganıyla, uçsuz bucaksız orman ile çevrili, şehrin ve doğanın sınırında, yeşille iç  içe bir iş yaşamı sunan ZONE Gaziemir, İzmir Sarnıç'ta iş dünyasındaki yerini aldı.

 

9 BLOK VE 70 ADET BAĞIMSIZ ÜNİTE

Kule ofis yaşamının aksine, yatay bir mimariyle tasarlanan ve 35 bin metrekare  alan üzerine kurulan, toplam 9 blok ve 70 üniteden oluşan  ZONE Gaziemir, farklı büyüklüklerdeki çalışma alanları ve projenin modüler yapısı sayesinde, en küçük alanda bile en fazla verimi sağlamak üzere tasarlandı. 250 metrekareden, bin 250 metrekareye kadar farklı büyüklüklerdeki şirketlerin ve yatırımcıların ihtiyacına cevap verebilen proje, isteğe göre birleştirilebilen ve büyüyebilen esnek tasarımlı çalışma alanlarına sahip olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca, şaşırtıcı peyzaj düzenlemesi ile gökyüzünü kucaklayan teraslara sahip proje, yüksek tavanlı, ferah, iç açıcı ve konforlu ofislerden oluşmaktadır. 350 metrekare kafeterya bulunan ZONE Gaziemir'de, 2 bin 600 metrekare peyzaj alanı ve 2 bin 500 metrekare otopark bulunuyor.

 

MERKEZİ LOKASYON

Geniş, fonksiyonel ve çok kullanışlı depolama alanlarına sahip proje, kurumsal firmaların şehir içinde ihtiyaçları olduğu zaman kolay ulaşımıyla önemli bir lokasyonda yer almaktadır.  Aydın Otoyolu, Çeşme Otobanı, Adnan Menderes Havalimanı ve Sarnıç İZBAN İstasyonu’na çok yakın mesafede yer alan Zone Gaziemir; Fuar İzmir, Ege Serbest Bölge, Sarnıç Organize Sanayi Bölgesi, Optimum AVM gibi alanların yanı başında yükselmektedir.

Aydın Otoyolu ve Çeşme Otobanı gibi İzmir'in karayolu ulaşımının önemli yollarına yakın olan proje, aynı zamanda Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerinden ve ithalat ihracat merkezlerinden biri olan İzmir'in trafik akışının büyük bir bölümüne hizmet veren Adnan Menderes Havalimanı'na da yalnızca 5 dakika uzaklıktadır. Ayrıca Sarnıç'a, İzmir şehir içi ulaşımın ana damarlarından olan ve günde 100 binlerce insanın yolculuk yaptığı İZBAN'a 3 dakika uzaklıktadır ve bölgeye  ulaşmak oldukça kolaydır. 

YENİ METRO PROJESİ

Her geçen gün yeni cazibe merkezlerini iş dünyasına kazandıran Gaziemir bölgesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir'in en uzun metro hattı projesini gerçekleştirecek. 2030 yılına kadar tamamlanması planlanan metro hattı, Halkapınar- Havalimanı metro hattı, Adnan Menderes Havalimanı'ndan başlayıp Sarnıç, Gaziemir, Eskiizmir, Eşrefpaşa, Çankaya, Basmane, Yenişehir, Halkapınar güzergahını izleyecek. Şehrin merkezine uzanan 28 km uzunluğundaki hat yoğun konut alanlarının yanı sıra Sarnıç, ESBAŞ, Fuar İzmir, Kemeraltı ve Gıda Çarşısı gibi önemli iş merkezlerini de birbirine bağlayacak.