13.08.2016

DoubleTree By Hilton Eylül ayında Sarnıç'ta hizmet vermeye başlıyor

Kepi Group İzmir'deki yeni oteli için DoubleTree by Hilton markası ile anlaştı. DoubleTree by Hilton İzmir Airport adını taşıyacak otel Eylül 2016'da hizmet vermeye hazırlanıyor.

Kepi Group  İzmir  Sarnıç'ta yaptığı otel yatırımı için Hilton Worldwide'ın, 13 markasından biri olan DoubleTree by Hilton markası ile anlaştı. Yeni otel, DoubleTree by Hilton İzmir Airport olarak Eylül 2016'da hizmet vermeye hazırlanıyor. 

Üst sınıf full servis segmentindeki otel inşaatı ve dekorasyonu Kepi Group markası olan By Kepi tarafından dizayn edildi. Birbirinden farklı detaylara sahip 90 odası bulunan otelin, özel toplantı salonları, organizasyon alanlan, restoranları ve lounge barı hem İzmir'e gelen konukların, hem de bölgedeki iş dünyasının her anlamda faydalanacağı ve kaliteli hizmet alacağı şekilde hazırlandı. Şirketten yapılan açıklamada, "Şehrin karmaşasından uzak, olanaklarına ise çok yakın olan, İzmir'in en avantajlı bölgelerinden Sarnıç'a konumlanan DoubleTree by Hilton İzmir Airport; havalimanına 2, fuar alanına 6, şehir merkezine ise 12 kilometre mesafede" denildi.