03.06.2016

CNR 2015 Emlak Fuarında Seçim Dopingi Yaşanıyor

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının çeşitli projelerinin yer aldığı "CNR Emlak 2015 Fuarı" başladı hafta sonuna kadar sürecek olan fuara yoğun bir ilgi var .

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının dev projelerinin yer aldığı ‘CNR Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı başladı. CNR EXPO Yeşilköy’de organize edilen fuarda, Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmaları bir araya getirildi.

Her bütçeye uygun konut ve iş yerlerinin sergilendiği fuarda tüketiciler ve yatırımcılar, gayrimenkul sektörünün öncülerinin projelerine özel sundukları avantajlardan da yararlanabiliyor.

Seçim sonrası istikrarın artmasının gayrimenkul sektörüne olumlu yansıyacağını belirten firma yetkilileri fuara olan yatırımcı ilgisinden memnun olduklarını ifade etti.

BEŞ GÜN SÜRECEK
CNR Expo'da açılan ve 5 gün sürecek fuarda, Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmaları bir araya geldi. Tüketiciler ve yatırımcıların yoğun ilgi göstermesi beklenen fuarda 800 farklı proje sergileniyor. Her bütçeye uygun konut ve iş yeri projesinin sergilendiği fuarda tüketiciler ve yatırımcılar, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının, projelerine özel sundukları avantajlardan da yararlanabiliyor.

BEŞ BİN YABANCI YATIRIMCI BEKLENİYOR
CNR Emlak 2015 Fuarı’na, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük yatırımcı ve alıcı gruplar damga vurdu. Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan İran, Irak, Rusya, Yunanistan ve Umman gibi pek çok Orta Doğu, Körfez, Balkan ülkelerinden gelen yatırımcı ve alıcılar sektörün önde gelen projeleri ile buluşturuldu. Afganistan’dan CNR Emlak 2015 Fuarı’na 80 kişilik alım heyeti geldi. 8 Kasım’a kadar devam edecek fuarın 5 bin yabancı yatırımcı tarafından ziyaret etmesi bekleniliyor.