24.03.2014

Sarnıç Plaza Modern Mimarisi ve Yenilikçi Çizgisiyle Sanayicinin Gözdesi

 

 

Çok Amaçlı Kullanım İhtiyacı Göz Önüne Alınarak Hazırlanmış Proje, Sanayicilerin İhtiyaçlarını Karşılayabilmek İçin Çok Yönlü Çözümler Sunuyor.

Otomotiv sektörünün köklü firmalarından olan Ermat Group, inşaat sektörüne adım atarak gelişmeye devam ediyor. Hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinmiş olan Ermat Group, inşaat sektöründe yaptığı ilk proje olan Sarnıç Plaza ile hizmet ve kalite standartlarını bu sektörde de koruduklarını bizlere gösteriyor.

Sarnıç, 2009 yılında Gaziemir'e bağlanmasından sonra hızlı bir gelişmeye sahne oldu. Altyapı çalışmaları hızla tamamlandı, ulaşım olanakları kolaylaştı ve çoğaldı. Bacasız sanayinin merkezi olan Sarnıç'ta sanayi bölgesinin genişlemesi, istihdamı da arttırdı. Ayrıca Ege Üniversitesi Uçak Teknolojisi Yüksek Okulu'nun açılması da bölgede hareketlilik yarattı ve bölgeyi emlak yatırımları açısından cazip kıldı. Gaziemir'in ve Sarnıç'ın planlı gelişimi ve doğal dokunun korunması, Sarnıç'ı insanların yaşamak için tercih ettikleri bir yer haline getirdi.

Özellikle Sarnıç Sanayi Bölgesi'nin gelişmesi, bir çok farklı sektörden üreticinin bu bölgede toplanmasını sağladı. Mobilyadan gıdaya, tekstilden tıbbi malzemelere kadar pek çok sektöre ait iş yerlerinin faaliyet gösterdiği Sarnıç'ta stratejik bir yere konumlandırılmış olan Sarnıç Plaza; metro istasyonuna, Adnan Menderes Havaalanı'na, Ege Serbest Bölge'ye ve yeni fuar alanına ortalama 5 dakika, şehir merkezine ise 15 dakika mesafede yer alıyor. Bu stratejik konumu ile Sarnıç Plaza, yüksek kira getirisi ile yatırımcılar için de cazip bir yatırım haline geliyor. Ayrıca Sarnıç Plaza, Katma Değer Vergisi (KDV) dahil fiyatlarıyla, şirketler için de cazip bir seçenek haline geliyor.

Farklı ihtiyaçları karşılayabilmek için özel olarak tasarlanmış olan Sarnıç Plaza, modern mimarisi ve yenilikçi çizgisiyle dikkat çekiyor. Sarnıç Plaza'da yer alan her işyeri, hem depolama alanı olarak hem de üretim için kullanılabilecek şekilde tasarlanmış durumda. Örneğin, her iş yerinin müstakil bahçesinin olması, her işyerinin hem ön hem arka cephelerinde otomatik araç kapıları yapılmış otopark veya depolama alanı olarak kullanılabilecek alanların ayrılmış olması, Sarnıç Plaza’nın çok amaçlı kullanım için ideal bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca, her işyeri sanayi imarlı ve her işyerine özel sanayi elektriği bulunuyor. Toplam 7662 metrekare alana kurulu olan Sarnıç Plaza'da, güvenlik ve sağlamlık ön planda tutulmuş; çatı için, yangına dayanıklı poliüretan sandviç paneller, zemin için ise hasır çelikli, sertleştirilmiş vakumlu beton kullanılmış. Bunun yanında, her işyerinde bulunan batar katlarda yer alan çalışma ofisleri ve mutfak, çalışanlara konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor.

20 yılı aşkın bir süredir Gaziemir'de faaliyet gösteren, İzmir'deki ve özellikle Gaziemir bölgesindeki emlak piyasasını yakından takip eden, emlak danışmanlığı konusundaki yılların getirdiği deneyimiyle hareket eden Boran Emlak, aynı zamanda bu projenin pazarlamasını da üstlenmiş durumda. Müşterilerini tam bilgilendirmeyi ve objektif yaklaşımı kendine ilke edinen Boran Emlak, ahlaki değerlerden asla taviz vermeden, profesyonel kadrosuyla ve son teknolojiyi kullanarak bu projede de üstün hizmet sunmayı hedefliyor. Projenin pazarlama firması olan Boran Emlak'ın Satış ve Proje Yöneticisi Alper Kunt, projenin bitmiş olduğunu ve yapı kullanım ruhsatlarının alındığını belirtti. Projeye ilginin yoğun olduğunu belirten Kunt, satılan işyerlerinin faaliyete başladığını açıkladı. Projeyle ilgili detaylı bilgi almak için Boran Emlak’ın internet sitesinden hem projeyi inceleyebileceklerini hem de kendilerine ulaşabileceklerini belirtti.